Wielkopolskie Towarzystwo Genealogiczne GNIAZDO

Forum dyskusyjne WTG GNIAZDO
Teraz jest 09 lip 2020, 06:52

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 cze 2011, 20:58 
Offline

Dołączył(a): 02 maja 2009, 23:04
Posty: 38
Lokalizacja: Poznań
Pleszew (1882 i 1897) - Wojsko

Wykaz mężczyzn z rejonu Pleszewa i Jarocina wg kategorii wojskowch

"Soldaten in der kaiserlichen Armee aus dem Raum Pleschew und Jaroschin 1882 und 1897"

http://geni2010.cba.pl/2010/index.php?o ... 36&lang=pl



Danka


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 maja 2012, 18:35 
Offline

Dołączył(a): 12 maja 2012, 15:48
Posty: 280
Lokalizacja: Trójmiasto
Witam Panią.
Podany przez Panią link wyrzucił mi brak strony i logo CBA!
Czy zna Pani prawidłowy link?
Pozdrawiam,
Lewandowski.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 maja 2012, 00:29 
Offline

Dołączył(a): 02 maja 2009, 23:04
Posty: 38
Lokalizacja: Poznań
Witam Pana,

Niestety nie znam adresu do nowej strony, mnie także wyświetla się to samo,co Panu. Link prowadził do tego wykazu na stronie portalu Geni z 2010 roku. Było to polskie forum na Geni z licznymi wykazami i spisami osób.

Pozdrawiam

Danka


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 kwi 2020, 23:07 
Offline

Dołączył(a): 12 maja 2012, 15:48
Posty: 280
Lokalizacja: Trójmiasto
Wracam do tematu po długim czasie.Oni informują,że za dostęp należy teraz zapłacić.
Po czym nadal wylatuje się ze strony,a przy okazji - ze strony WTG.Co zrobić?
Czasem i tak bywa.
Pozdrawiam Panią uprzejmie.
Jacek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 kwi 2020, 23:27 
Offline

Dołączył(a): 21 mar 2007, 10:02
Posty: 1815
Kopia strony tutaj:
https://web.archive.org/web/20110408062 ... 36&lang=pl

_________________
Pozdrawiam - Bartek

HIC MORTVI VIVVNT ET MVTI LOQVVNTVR. A dbałość o naukę jest miłość.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 01 maja 2020, 15:00 
Offline

Dołączył(a): 12 maja 2012, 15:48
Posty: 280
Lokalizacja: Trójmiasto
Dziękuję uprzejmie,Bartku.Wchodziłem na Waybach Machine i migało mi coś na kilka sekund, a za chwile znikało i zostawał nagłówek.
Jakiś problem techniczno-formalny z tą maszyną.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 maja 2020, 01:28 
Offline

Dołączył(a): 12 maja 2012, 15:48
Posty: 280
Lokalizacja: Trójmiasto
Dzisiaj udało mi się do tego Waybacka nie Maybacha wejść.Większość szukanych haseł odsyła mnie do jakiegoś kalendarza z powodu błędu serwera.Ciekawostka.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 maja 2020, 08:05 
Offline

Dołączył(a): 21 mar 2007, 10:02
Posty: 1815
A próbowałeś się skontaktować z autorem strony?
On teraz prowadzi bloga pod adresem genemil2015.blogspot.com

_________________
Pozdrawiam - Bartek

HIC MORTVI VIVVNT ET MVTI LOQVVNTVR. A dbałość o naukę jest miłość.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 maja 2020, 01:01 
Offline

Dołączył(a): 12 maja 2012, 15:48
Posty: 280
Lokalizacja: Trójmiasto
Dziękuję Bartkowi za informację .
Jacek"gerszewski"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 maja 2020, 07:20 
Offline

Dołączył(a): 04 kwi 2014, 10:33
Posty: 1001
witam,
czy o te listy pytanie...
Ogłaszane listy
Pleschener Kreisblatt - Beilage

Musterung Kreis Pleschen (Pleszew)

1887

Olejniczak, Stanislaus aus Malinie
Banaszak, Andreas aus Marynin
Chrobot, Adam aus Langenfeld
Klaczynski, Ignatz aus Radlin
Najdziony, Josef aus Polen
Dostatni, Franz aus Luszczanow
Borowski, Johann aus Pleschen
Mowak, Bartholomäus aus Kadziak
Schlecht, Johann aus Klein Lubin
Morkowski, Stanislaus aus Pleschen
Barczynski, Felix Stefan aus Jarotschin
Kazmierski alias Kazmierczak, Stanislaus-Kostka aus Pleschen
Fraszczak, Valentin aus Bronischewitz
Skowronski, Ignatz aus Polen
Krzykos, Simon aus Pleschen
Grygiel, Nikolaus aus Fürstlich Wola
Stasiak, Anton aus Neustadt a. W.
Wasielewski, Michael aus Macew
Garbarczyk, Adalbert ausCzarnoszka
Witczak, Michael aus Karpfähre
Biegalski, Ladislaus aus Zakowice
Jozefiak, Adam aus Popowek
Lebioda, Michael aus Rokutow
Nurski, Johann aus Grab
Blaszczyk, Stamislaus aus Czylcz
Künzel, Johann Wilh. aus Gutehoffnung
Wawrzyniak, Adalbert aus Zawidowitz
Mielcarek, Valentin aus Czechel
Heinrich, Ernst Friedr. Paul aus Sobotka
Herrmann, Gustav Robert Emil aus Pleschen
Dabrowski, Stefan aus Pleschen
Szczepanski, Adalbert aus Marszew
Wlodarczyk, Thomas aus Theresia
Blasczak, Anton aus Brunow
Maciejewski, Josef aus Neustadt a. W.
Sorge, Johann Emil aus Zakrzew
Wrobel, Thomas aus Pleschen
Siuda, Anton aus Krzywosadowo
Cierniak, Valentin aus Grodzisko
Kaluzny, Nicolaus aus Zawidowitz
Rojewski, Ignatz aus Racendow
Mosko, Stanislaus Valentin aus Pleschen
Hilberg, Robert Heinrich aus Zakrzew
Dorsz, Johann aus Wilkowya
Krause, Wilh. Reinhold aus Rothendorf
Plocienik, Michael aus Gutow
Prusiewicz, Stanislaus aus Marynin
Jozefiak, Valentin aus Sobotka
Luczak, Anton aus Brunow
Pawlak, Andreas aus Ciesle
Sopniewski, Ignatz aus Korskwy
Walkiewicz, Ladislaus aus Pleschen
Jürschke, Gustav Adolf aus Ludwine
Zawodny, Valentin aus Lobes
Wojcieszak, Johann aus Tursko
Jedrzejak, Paul aus Tursko
Staskiewicz, Stefan aus Pieruszyczki
Pera, Leo aus Karmin
Rozek, Stanislaus aus Racendow
Gramala, Michael aus Kuchary
Watkiewicz alias Wietkiewicz aus Valentin aus Pleschen
Dzierza, Frank aus Pleschen
Kantorski, Anastasius aus Rzegocin
Krolak, Michael aus Wolica pusta
Matuszczak, Roch aus Wesolki
Furmanek, Anton aus Kuczkow
Wroblewskil, Vincent aus Zawidowitz
Wojtecki, Valentin aus Pieruszyce
Wesolowski, Johann aus Slawoszew
Nowicki, Adalbert aus Czarnoszka
Margiela, Michael aus Tursko
Kahl, Emil Hermann Louis aus Gora
Kotecki, Andreas aus Jedlec
Michalak, Thomas aus Bogwidze
Karolak, Franz aus Psienie
Regulski, Wojciech aus Grab
Walczak, Peter aus Leng
Szulczynski, Michael aus Bronischewitz
Pawlak, Michael aus Bismarksdorf
Kozlowski alias Kozlowicz, Stef. aus Tursko
Marciniak, Nikolaus aus Grudzielec
Borecki, Andreas aus Rokutow
Janowski, Stanislaus aus Pleschen
Tomaszewski, Stanislaus aus Potarzyce
Jaeger, Rudolf Emil Hugo aus Pleschen
Wasiewicz, Nikolaus aus Zawidowitz
Kliszewski, Stanislaus aus Skrzypno
Wirwas, Johann Paul aus Gross Lubin
Krause, Wilhelm Robert aus Sobotka
Gronowski, Vincent aus Baranow
Wawrzynkiewicz, Franz aus Klenka
Debny alias Dymny, Josef aus Brzezie
Szymczak, Josef aus Jarotschin
Janusz, Franz Xaver aus Jedlec
Wlazik, Wojciech aus Klenka
Bruzi, Valentin aus Brzezie
Nawrocki, Adalbert aus Malinie
Nowicki, Franz aus Jarotschin
Razik, Josef aus Jankow
Rubin, Jakob aus Pleschen
Wodarg, Eugen Paul Ferdinand aus Jarotschin
Kajetanczyk, Ignatz aus Boguslaw
Altreiter, Paul Adolf aus Pleschen
Pawelczyk, Johann aus Pleschen
Roszak, Anton aus Witaszyce
Niedrig, Johann Florian aus Lichtenthal
Antczak, Jakob aus Strzydzew
Knappe, Karl Rudolf aus Klenka
Berkowski, Peter aus Jarotschin
Gieldziak, Simon aus Cerekwice
Laczniak, Stefan aus Zalesie
Wieruszewski, Ladislaus aus Tumidaj
Wisniewski, Michael aus Bismarksdorf
Pewniak, Julian aus Ciswice
Strhwald, Friedrich Wilhelm aus Laskawy
Lagodzki, Stanislaus aus Neustadt a. W.
Andrzejewski, Andreas aus Goluchow
Polrolniczak, Stanislaus aus Golina
Magnuszewski, Anton aus Korskwy
Jasicki, Johann aus Rokutow
Wlodarczyk, Ignatz aus Tursko
Pawelczyk, Philipp aus Boguslaw
Kulinski, Wojciech aus Tarce
Switaski, Kasper aus Suchorzew
Wesolek, Adalbert aus Panienka
Bieganski, Johann aus Pieruszyce
Kubiak, Ignatz aus Gutehoffnung
Pawlak, Michael aus Sobotka
Paczkowski, Michael aus Wilhelmswalde
Pluta, Joghann aus Strzydzew
Pfitzner, August Erdm. aus Langenfeld
Szczepanski, Anton aus Macew
Figaniak, Michael aus Kruczyn Dorf
Slowinski, Adalbert aus Prokopow
Zenker, Anton aus Kruczyn Hauland
Szuwarski, Josef aus Golina
Tomaszewski, Vincent aus Pleschen
Krzyzostan, Josef aus Jankow
Krupinski, Ignatz aus Gutehoffnung
Stenzel, Karl aus Klein Galonski
Lukasiewicz, Michael aus Witaszyce
Ciesielski, Julian aus Wieczyn
Wlodarczyk, Andreas aus Theresia
Franczak verte Franek, Josef aus Sowina
Odorowski, Jakob aus Marynin
Jesionek, Johann Bernh. aus Kowalew
Wojtczak, Valentin aus Brzezie
Penkert, Friedr. Wilh. aus Langenfeld
Buchwald, Valentin aus Chromiec Hauland
Kalmucki, Lorenz aus Prussy
Lehmann, Joh. Friedr. aus Siedlemin
Potarzycki, Martin aus Karminek
Mielcarek, Valentin aus Bismarksdorf
Kozlowski, Roch aus Droszew
Jagoda, Martin aus Slawoszew
Filipiak, Franz aus Czylcz
Wozniak, Josef aus Slawoszew
Michalak, Jakob aus Klenka
Grzes, Roch aus Kuchary
Rutkowski, Thomas aus Wolica pusta
Spaleniak, Franz aus Pawlow
Skorzylas, Johann aus Sobotka
Woitasiak, Jakob aus Potarzyce
Laube, Johann Christof aus Klenka
Szymanek, Anton aus Bieganin
Banaszak, Ignatz aus Wesolki
Domagalski, Bronislaus aus Radlin
Fitzner, Paul aus Mieschkow
Schuzlz, Gustav Adolf aus Ludwine
Adamkiewicz, Anton aus Annapol
Lewandowicz, Ludwig aus Kotlin
Schwider, August Paul Ernst aus Grünewiese
Karlinski, Stanislaus aus Brzezie
Walczak, Anton aus Zalesie
Jeske, Emil Erdm. aus Wilhelmswalde
Bober, Paul aus Gorzno
Matuszczak, Adalbert aus Czechel
Glowicki, Stanislaus aus Gross Lubin
Pawlaczyk, Paul aus Cerekwice
Dabrowski, Josef aus Brunow
Maleszka, Benedikt aus Witaszyce
Zydorczyk, Anton aus Tumidaj
Wojtkowiak, Stefan aus Lobes
Kazmierczak, Stefan aus Wyszki
Mentz, Franz Arth. Otto aus Suchorzew
Rauhut, Lorenz aus Slupia
Grieger, Oscar Hermann aus Jarotschin
Moczynski, Stefan aus Grodzisko
Wolsztyniak, Michael aus Rusko
Grzeskowiak, Franz aus Lobes
Smigielski, Martin aus Radlin
Kühn, Friedrich Wilhelm aus Gora
Pietrowski, Johann aus Chwalencin
Paterka, Mathias aus Tumidaj
Zietek, Michael aus Luszczanow
Tischer, Michael aus Panienka
Kozlowski, Franz aus Mieschkow
Kaczmarek, Anton aus Golina
Jonczak, Josef aus Czarnoszka
Kaempe, Christof aus Potarzyce
Gorski, Josef aus Wieczyn
Majchrzak, Franz aus Borucin
Klaczynski, Josef aus Czechel
Madalinski, Josef aus Pleschen
Mlodzinski, Josef aus Rosenfeld
Stefanski, Anton aus Jarotschin
Banaszak, Josef aus Turowy
Spaleniak, Michael aus Kotowiecko
Bednarek, Anton aus Fabianow
Stanislawski, Michael aus Pleschen
Molinski, Josef aus Pleschen
Grlesche, Joh. Gustav aus Rothendorf
Grzelak, Michael aus Radlinek
Lange, Karl Reinhold aus Kruczyn Hauland
Janiak, Josef aus Kucharki
Becker, Joh. Hermann aus Niederdorf
Kucharski, Anton aus Potarzyce
Krzyzaniak, Joh. Christoston aus Brunow
Skowron, Johann aus Prussy
Mrowka, Kasper aus Josefowo
Ferenz, Josef aus Slawoszew
Ambroszkiewicz, Alexius aus Jarotschin
Bartkowiak, Franz aus Sucha
Bartkowiak, Michael aus Sucha
Antczak, Andreas aus Taczanow
Krause, Julius aus Kajew
Bartkowiak, Thomas aus Hochdorf
Burchardt, Aug. Friedr. aus Racendow
Rieger, Johann Ferdinand aus Noskow
Kaliszak, Anton aus Jarotschin
Majewski, Franz aus Roszkow
Przestocki, Adalbert aus Bachorzew
Frahn, August Eduard aus Witaszyce
Kostrzewa, Michael ausBaranow
Orlowski, Anton aus Twardow
Dommik, Martin aus Zakowice
Buchwald, Friedr. Karl aus Stefanowo
Zalesiak, Franz aus Czaszczew
Paciorek, Adalbert aus Czylcz
1889
Wojtecki, Casper aus Karmin
Bautz, Karl Robert aus Czermin
Jakubiak Johann aus Kuchary
Krug, KArl Otto aus Bieganin Hauland
Grüning, Otto Albert aus Sobotka
Kaczor, Ignatz aus Sobotka
Malinski Stanislaus aus Macew
Waliszewski, Franz aus Borucin Hauland
Urbanuiak, Stanislaus aus Pleschen
Jamrozik, Johann aus Scholow
Gregowski, Czeslaw aus Pleschen
Makowski, Ludwig aus Wrzesnica
Adamczak, Franz aus Gutow
Marciniak, Josef aus Kuczkow
Bocianski, Simforyan aus Brzezie
Walczak, Johann aus Podlesie
Wawrzyniak, Paul aus Bronischewitz
Ross, Paul Wilhelm Josef aus Karmin
Kozlowski, Josef aus Grodzisko
Dziuba, Thomas aus Kuczkow
Chlebowski, Thomas aus Kotarby
Nowaczyk, Franz aus Pierusczyce
Mielcarek, Martin aus Macew
Rogowicz, Franz Josef August aus Jankow
Nogala, Josef aus Gorzno
Olejniczak, Ludwig aus Czechel
Zdunek, Anton aus Pleschen
Horenczyk, Gerson aus Pleschen
Zimny, Adalbert aus Pleschen
Matczak, Stephan aus Schkudla
Doczekalski, Johann aus Grodzisko
Miecznik, Josef aus Pleschen
Frenzel, Michael aus Brzezie
Gronowski, Martin aus Pleschen
Urbanski, Andreas aus Wieczyn
Adamczak, Johann aus Sobotka
Mielcarek, Josef aus Kuchary
Mikulski, Franz aus Baranowek
Pietrzak, Peter aus Pleschen
Nowaczyk, Thomas aus Polskie
Kubiak, Kornelius aus Karmin
Janiak, Ignatz aus Macew
Banasinski, Stanislaus aus Elizanki
Brajer, Ludwig aus Brunow
Jazik, Josef aus Tursko
Berger, Gustav Adolf aus Pleschen
Kupczyk, Michael aus Gutow
Florczak, Michael aus Grudzielec
Hadlok, Fritz aus Klein Galonski
Pawlak, Josef aus Droszew
Grzegorzewski, Johann aus Karmin
Garsztka, Michael aus Grodzisko
Klaczynski, Adalbert aus Pleschen
Kraszkiewicz,Anton aus Jedlec
Antczak, Michael aus Pleschen
Skorzybot, Johann aus Sobotka
Musiol, Stanislaus aus Jedlec
Ryfa, Andreas aus Pawlow
Bartsch, Johann August aus Malinie
Wieczorek, Stanislaus aus Pawlowek
Wojciechowski Martin aus Karmin
Wyrwas, Thomas aus Marschew
Reinstein, Jacob aus Pleschen
Nietrzak, Johann aus Gutow
Schlegel, Otto Heinrich aus Pleschen, z.Zt. Gefängnis
Osuch, Adalbert aus Lenartowitz
Stach, Oswald Bruno aus Pleschen
Borucinski, Ignatz aus Pleschen
Szyszka, Michael aus Bismarksdorf
Talbierz, Stefan aus Gluski
Mikolajczak, Gregor aus Krzywosadowo
Krysztofiak, Josef aus Piekarzew
Gartke, Karl Ludwig aus Pleschen
Rosner, Johann Wilhelm Oskar aus Kowalew
Gockeln, Johannes Heinrich aus Pleschen
Isenberg, Josef aus Lenartowitz
Wawrocki, Andreas aus Grudzielec
Haenel, Emil Julius aus Eulendorf
Lewandowski Josef aus Pleschen
Melka, Martin aus Kuczkow
Dymny, Ignatz aus Brzezie
Göldner, Lorenz aus Pleschen
Walczak, Johann aus Zawidowitz
Krawczyk, Johann aus Pacanowitz
Mielcarek, Adam aus Gorzno Gut
Nawrocki, Franz aus Bismarksdorf
Jozefowicz, Josef aus Droszew
Brodnicki, Josef aus Pleschen
Kazmierczak, Vinzent aus Grünewiese
Fliegert, Johann Wilhelm aus Neudorf
Zieciak, Josef aus Strzydzew
Kosmala, Johann aus Pleschen
Pawlaczyk, Josef aus Groß Galonski
Matuszkiewicz, Ignatz aus Bismarksdorf
Birk, Wilhelm Hermann aus Pleschen
Lachmann, Julius Gottfried aus Pleschen
Cichy, Thomas aus Kuchary
Osowski, Franz aus Pleschen
Sobczak, Vincent aus Pleschen
Szewczyk, Josef aus Brunow Gut
Zolciak, Ignatz aus Jedlec
Sobczak, Michael aus Tursko
Kwasniewski, Josef aus Bronischewitz
Luczak, Michael aus Sobotka
Werblinski, Josef aus Goluchow
Zdunek, Ignatz aus Jedlec
Michalak, Michael aus Kucharki Gut
Kregielski, Wöadislaus aus Pleschen
Wojciechowski, Romans aus Pleschen
Bober, Martin aus Wrotycz
Szymanski, Josef aus Borowiec
Smykacz, Michael aus Borowiec
Jankowski, Josef aus Zbyki
Zawodny, Michael aus Pacanowitz
Krawczyk, Josef aus Marschew
Matczak, Wojciech aus Schkudla
Gola, Lorenz aus Malinie
Ptak, Valentin aus Pawlowek
Basinski, Bartholomäus aus Sobotka
Zielinski, Valentin aus Rokutow
Merquer, Karl Wilhelm aus Grudzielec Hauland
Walczak, Martin aus Zakowice
Michalak, Ignatz aus Gutow
Blaszczyk, Josef aus Gutow
Bittner, Friedrich Paul aus Marynin
Lewy, Adolf aus Pleschen
Olejniczak, Adalbert aus Czechel
Walczak, Stanislaus aus Jedlec
Sobkowiak, Franz aus Schkudla
Swendrowski, Franz aus Pleschen
Kaczor, Stanislaus aus Sobotka
Przybylski, Josef aus Gorzno
Skrzypniak, Stanislaus aus Kuczkow
Zawieja, Casper aus Pleschen
Blaszczynski, Lorenz aus Macew
Prais, Ignatz aus Goluchow
Wolowicz, Franz aus Gutow
Jankowski, Stanislaus aus Sobotka
Scholz, Carl Johann aus Pleschen
Matuszewski, Roch aus Pawlowek
Nowacki, Michael aus Korzkwy
Liebig, Albert aus Litsche in Rußland
Drobicki, Paul Michael aus Pleschen
Wojtczak, Stanislaus aus Grudzielec
Nowicki, Stephan aus Jedlec
Jedrasiak, Vinzent aus Jedlec
Kubiak, Josef aus Sowina
Haidasz, Stanislaus aus geistl. Wola
Margiela, Josef aus Tursko
Michalak, Stanislaus aus Sobotka
Grzybkowski, Franz aus Pleschen
Kosciuszko, Johann aus Rzegocin
Ryszewski Stanislaus aus Kuczkow
Becker, Ignatz aus Taczanow
Janczak, Josef aus Grudzielec Hauland
Hadlok, Ferdinand aus Klein Galonski
Olejniczak, Valentin aus Jedlec
Kopydlowski, Johann aus Tursko
Zdonek, Andreas aus TUrsko
Damitz, Hermann Ferdinand aus Pleschen
Gronowski, Josef aus Baranow
Witczak, Stanislaus aus Gutehoffnung
Kordylas, Valentin aus Schkudla
Gajewski, Valentin aus Pirschütz
Kregielski, Stanislaus aus Pleschen
Kosmnala, Johann aus Pleschen
Zawlodawer, Isidor aus Pleschen
Chojnicki, Andreas aus Czarnuszka
Jankowski alias Nowak, Anton aus Pleschen
Rensner, Johann Karl aus Pleschen
Kasprzak, Andreas aus Scholow
Halajczyk, Michael aus Skrzypno
Sobczak, Ignatz aus Tursko
Staszak, Lorenz aus Baranowek
Glowacki, Stanislaus aus Marschew
Kocialkowski, Franz aus Pieruszyce
Krysinski, Michael aus Rzegocin
Ryfa, Ignatz aus Brzezie
Hannemann, Richard Paul aus Bronischewitz
Mankiewicz, Ignatz aus Pacanowitz
Suplicka, Valentin aus Pleschen
Kastelan, Jacob aus Pleschen
Osuch, Josef aus Pleschen
Lewandowski, Josef aus Malinie
Wawrzyniak, Andreas aus Baranow
Reich, Casper aus Brunow
Szopniewski, Stanislaus aus Strzydzew
Juszczak, Ludwig aus Wieczyn
Matyjaszczak, Thomas aus Wola geistlich
Marchewka, Valentin aus Groß Galonski
Juszczak, Josef aus Gluski
Synoradzki, Johann aus Gutow
Siwinski, Casimir aus Pleschen
Przydrozny, Wladislaus aus Jankow
Owczarek, Josef aus Kajew
Paprocki, Michael aus Pirschütz
Biadala, Andreas aus Zbyki
Lange, Stefan aus Goluchow
Tomczak, Nicolaus aus Jedlec
Stachowski, Ignatz aus Pleschen
Zawislak, Thomas aus Pleschen
Maruszewski, Martin aus Tursko
Burdel, Anton aus Baranow
Wawroski, Andreas aus Czerminek
Brausch, Johann Julius aus Gorzno Hauland
Zdunek, Anton aus Jedlec
Derwich, Adalbert aus Zawidowitz
Michalczak, Josef aus Goluchow
Figanski, Stanislaus aus Czermin
Wlasny, Ignatz aus Ordzin
Michalak, Ignatz aus Kotowiecko
Goldmann, Eisig aus Pleschen
Jaskulski, Michael aus Pleschen
Koltoniak, Jacob aus Pleschen
Nowak, Thomas aus Pleschen
Peyser, Bernhard aus Pleschen
Urbanski, Johann aus Pleschen
Hänel, Friedrich Otto aus Eulendorf
Mysiek, Franz aus Gutehoffnung
Hofmanski, Andreas aus Polskie
Fischer, Paul Rudolf aus Rothendorf
Pachale Carl Friedrich aus Rothendorf
Bautz, Gustav Adolf aus Scholow
Jebas, Ludwig aus Kajew
Molinski, Stanislaus aus Taczanow
Bardehli, Gustav Rudolf aus Baranow
Blaszczyk, Valentin aus Baranow
Szymczak, Josef aus Moltkesruhm
Juraszyk, Thomas aus Borucin
Feige, Gustav Paul aus Kowalew
Kasprzak, Michael aus Bronischewitz
Roszak, Ignatz aus Droszew
Jendricke, Oswald Reinhold aus Pleschen
Ciazynski, Josef aus Pleschen
Kunk, Stanislaus aus Taczanow
Witczak, Adalbert aus Brzezie
Dymny, Thomas aus Skrzypno
Pfab, Adolf Arthur aus Pleschen
Radojak, Ludwig aus Kuczkow
Kazmierczak, Andreas aus Borowiec
Wysocki, Adalbert aus Zawidowitz
Grobelny, Josef aus Baranow
Radajewski, Felix aus Pleschen
Matuszak, Ignatz aus Korskwy
Gutowski, Peter aus Zbyki
Kaluzny, Andreas aus Moltkesruhm
Pietrzak, Michael aus Jankow
Szymkowiak, Roch aus Sobotka
Jankowski, Stanislaus aus Sobotka
Dymarski, Andreas aus Pleschen
1890
Lewandowski, Stanislaus Vinzent aus Pleschen
Cierniak, Valentin aus Pacanowitz
Bandosz, Michael aus Kowalew
Rzepczynski, Sebastian aus Pleschen
Gogulski, Simon aus Sobotka
Grochowski, Ludwig Michael aus Pleschen
Mlodak, kichael aus Tursko
Pawklak, Martin aus Ciesle
Schäfer, Bruno aus Pleschen
Walczak, Adalbert aus Sobotka
Wyrwas, Thomas aus Marschew
Pyszkowski, Wladislaus aus Pleschen
Wozniak, Ludwig aus Wieczin
Bykowski, Leo Adolf aus Pleschen
Mandowski, Stanislaus aus Pleschen
Pietrzak, Johann aus Gutow
Drzewiecki, Valentin aus Czarnuszka
Durski, Franz aus Rzegocin
Skrzypczak, Ludwig aus Gutehoffnung
Boruscinski, Ignatz aus Pleschen
Gluba, Johann aus Wrzesnica
Walerowicz, Martin aus Goluchow
Ryfa, Max aus Borowiec
Tylewski, Heinrich Johann aus Pleschen
Machowicz, Ludwig aus Taczanow
Krysztofiak, Josef aus Piekarzew
Klemm, Heinrich Hermann Arthur aus Pleschen
Grobelny, Josef aus Brunow
Gartke, Karl Ludwig aus Pleschen
Potaszniczak, Johann aus Gutow
Skalecki, Max aus Bronischewitz
Rosner, Johann Wilhelm Oscar aus Kowalew
Jürschke, Friedrich Wilhelm aus Gutehoffnung
Mikolajczak, Silvester aus Wieczyn
Boniec, Anton aus Jedlec
Melka, Martin aus Kuczkow
Markiewicz, Dionisius Adalbert aus Polskie
Cholewa, Stanislaus aus Lenartowitz
Bautz, Adalbert Adolf aus Grünewiese
Chmiela, Johann aus Droszew
Slojewski, Alexius aus Rzegocin
Jakubiak, Johann aus Kuchary
Kowalczykiewicz, Leo aus Pleschen
Jonas , Adolf Julius aus Pleschen
Krawczyk, Johann aus Pacanowitz
Telega, Thomas aus Chorzew
Krajewski, Johann aus Pleschen
Kubicki, Stanislaus aus Borucin
Soltisiak, Johann aus Tursko
Kolaski, Johann aus Pleschen
Kruszyk, Ignatz aus Bieganin
Sopalowicz, Anton aus Pleschen
Klötzel, Hans Georg aus Pleschen
Kolowrotkiewicz, Franz aus Pleschen
Sroczynski, Leon aus Pleschen
Kazmierczak, Vincent aus Grünewiese
Michalak, Andreas aus Sobotka
Bilinski, Franz aus Sobotka
Juraszyk, Stefan aus Grudzielec
Klakulak, Michael aus Tursko
Michalak, Michael aus Kucharki
Kubiak, Stanislaus aus Pleschen
Fratkzak, Andreas aus Grudzielec
Gronowski, Ludwig aus Gutow
Goralczyk, Stanislaus aus Scholow
Kozlecki, Leon aus Pleschen
Rose, Bernard aus Strielau
Bittner, Friedrich Paul aus Marynin
Darowny, Thomas aus Podlesie
Bobczak, Josef aus Tursko
Walendowski, Wawrzyn aus Skrzypna
Burdel, Valentin aus Baranow
Jnaczak, Josef aus Prokopow
Zdonek, Josef aus Jedlec
Drobicki, Paul Michael aus Pleschen
Jedrasiak, Vincent aus Jedlec
Haidasz, Stanislaus aus Wola geistl.
Ryszewski, Stanislaus aus Kuczkow
Ferenz, Sebastian aus Rzegocin
Dabkiewicz, Stefan Johann aus Pleschen
Erdmann, Wilhelm Friedrich aus Czermin
Nowacki, Franz aus Pleschen
Dziedzie, Czeslaus aus Pleschen
Adamczak, Stanislaus aus Sobotka
Darowny, Johann aus Jedlec
Schmee, August Karl aus Goluchow
Talbierz, Adalbert aus Kotowiecko
Kuptz, Josef Valentin aus Pleschen
Czajka, Michael aus Prokopow
Muschke, Johann aus Pleschen
Grudziak, Johann aus Taczanow
Krzystkowiak, Stanislaus aus Kowalew
Baran, Stanislaus aus Kowalew
Zawieja, Adalbert aus Kuchary
Wlodarczyk, Martin aus Goluchow
Stodolny, Valentin aus Gutow
Giedek, Lorenz aus Ciesle
Kosmala, Stanislaus aus Pleschen
Markiewicz, Valentin aus Lenartowitz
Winieki, Franz aus Taczanow
Wiese, Albert Rudolf aus Pirschütz
Böhm, Josef aus Pleschen
Glapa, Franz aus Kajew
Glapa, Valentin aus Rzegocin
Przybylowicz, Wladislaus aus Pleschen
Janczak, Josef aus Pawlowek
Wieczorek, Lorenz aus Pawlowek
Stys, Anton aus Kuczkow
Kubasiak, Anton aus Baranow
Szymczak, Vincent aus Strzydzew
Majchrzak, Anton aus Borucin
Wiatr, Stanislaus aus Pleschen
Pabich, Franz aus Piekarzew
Baumann, Ignatz aus Kuchary
Dziuba, Franz aus Goluchow
Fraszczak, Wladislaus aus Rokutow
Jonas Julius Oscar aus Grünewiese
Kubiak, Peter aus Bronischewitz
Niedziela, Anton aus Gluski
Wojciechowski, Stanislaus aus Jedlec
Frencel, Josef aus Brzezie
Grzelak, Martin aus Jedlec
unczak, Adalbert aus Brzezie
Owczarz, Franz aus Krzywosonsowo
Glowacki, Stefan aus Pleschen
Ertel, Friedrich aus Czermin
Fraszczak, Michael aus Taczanow
Krysiak, Franz aus Pleschen
Wuttke, Paul aus Bieganin Hauland
Kaczmarek, Anton aus Kowalew
Wlodarczyk, Michael aus Pleschen
Reszel, Peter aus Czarnuszka
Czolnik, Adalbert aus Karmin
Frencel, Thomas aus Czarnuszka
Golembiewski, Michael aus Pleschen
Fabisz, Laurenz aus Brzezie
Persigehl, Hermann Robert aus Kowalew
Kus, Franz aus Tursko
Kubiak, Adalbert aus Macew
Nowicki, Martin aus Lenartowitz
Gajewski, Valentin aus Pirschütz
Margiela, Josef aus Tursko
Grzybkowski, Franz aus Pleschen
Janczak, Josef aus Grudzielec Hauland
Fellenberg, Ignatz aus Neudorf
Matheblowski, Victor aus Brunow
Hänel, Friedrich Otto aus Eulendorf
Kastelan, Jacab aus Pleschen (Jacab - Druckfehler? - GunterN)
Wrobel, Peter aus Karmin
Matuszczak, Stanislaus aus Louisenhof
Bieganski, Anton aus Tursko
Winiarski, Stephan aus Bieganin
Koczorowski, Johann aus Grudzielec Hauland
Zawada, Anton aus Karsy
Spaleniak, Johann aus Kotowiecko
Szymczak, Josef aus Sobotka
Przydrozny, Wladislaus aus Jankow
Hottendorf, Johann Claus Leopold aus Maline
Barainski, Heinrich aus Gluski
Kaulfuß, Reinhold Ludwig aus Sobotka
Wieniewski, Boleslaus aus Sobotka
Tomczak, Nicolaus aus Jedlec
Szostak, Josef aus Scholow
Blaszczyk, Johann aus Borucin Dorf
Kazmierczak, Josef aus Jedlec
Würdig, Joh. Ludwig aus Pleschen
Matloka, Martin aus Karmin
Pietruszak, Andreas aus Lenartowitz
Bocian al. Bocianski, Franz aus Goluchow
Bernecker, Heinrich Richard aus Pleschen
Michalak, Stanislaus aus Sobotka
Weiß, Carl Gustav aus Pleschen
Herzog, Johann Karl aus Kowalew
Nowotnik, Karl aus Pleschen
Sniegola, Anton aus Pleschen
Cieslak, Felix aus Neudorf
Szczepanski, Stanislaus aus Goluchow
Reymann, Jacob aus Bieganin
Muszko, Heinrich aus Czermin
Twardowski, Johann aus Pleschen
Sobczak, Johann aus Sobotka
Garszka, Josef aus Grodzisko
Malolepszy, Johann aus Elisanki
Stachowski, Leon aus Pleschen
Grzegorzewski, Josef aus Karmin
Kempinski, Anton aus Bronischewitz
Cichy, Franz aus Macew
1901
Lokietek, Thomas - Pleschen
Fellenberg Ignatz - Pleschen
Nawrocki, Franz - Bismarksdorf
Urbaniak, Adalbert - Gorzno
Szymoniak Stanislaus Kostka - Goluchow
Mentzen, Adolf Hubert Anton - Pirschütz
Urbaniak, Anton - Czermin
Trzmiel, Michael - Gluskie
Sobczak, Michael - Tursko
Wolowicz, Thomas - Grünewiese
Lukaszewski, Albin - Rokutow
Trzeboski, Thomas - Lenartowitz
Biadala, Andreas - Zbyki
Michalski, Josef - Jankow
Klopocki, Franz - Gorzno
Genstwa, Lorenz - Rothendorf
Gebauer, Friedrich Paul - Rothendorf
Mizerny, Damasius -Wieczyn
Raruk, Josef - Kuczkow
Zielisnki, Valentin - Rokutow
Wojtczak, Ignatz - Brunow
Waliszewski, Josef - Gutow
Blaszczyk, Josef - Gutow
Szczepaniak, Adalbert - Pawlowek
Michalak, Ignatz - Gluski
Schostak, Hermann Gustav - Rothendorf
Walczak, Johann - Chrzanow
Gorski, Johann - Bronischewitz
Szyszka, Valentin - Czechel
Wlodarczyk, Josef - Ciesle
Pachala, August Paul - Rothendorf
Podgorski, Johann - Pleschen
Lippa, Adolf - Ciesle
Ratajczak, Josef - Sowina
Hojnacki, Josef - Schkudla
Fritsche, Otto Hermann - Grünewiese
Bandosz, Johann - Baranow
Großmann, Albert Otto - Rothendorf
Janczak, Ignatz - Prokopow
Bizan,. Wazlaw - Pleschen
Kraszkiewicz, Andreas - Tursko
Konieczny, Boleslaus Marian - Schkudla
Machowiak, Stanislaus - Pleschen
Sosnowski, Stanislaus - Czermin
Michalski, Adalbert - Jankow
Halajda, Stanislaus - Chorzew
Mazwick, Martin - Kotarby
Zuszek, Martn - Pleschen
Klaczynski, Kasper - Czerminek
Wronecki, Stanislaus - Pleschen
Andrzejewski, Johann - Karsy
Krause, Karl Paul - Chorzew
Potjans, Leo Heinrich - Pirschütz
Magnuszewski, Johann - Pleschen
Bartoszek, Ignatz - Bogwidz
Trepinski, Victor Edmund - Pleschen
Biadala, Andreas - Lenartowitz
Jentek, Stephan - Pleschen
Studzinski, Ignatz - Brzezie
Walczak, Anton - Kuchary
Marzynski, Ignatz - Karminek
Bursztynowicz, Johann - Pleschen
Kraszkiewicz, Andreas - Pleschen
Bialas, Stanislaus - Kowalew
Justus, Friedrich Josef - Pirschütz
Peisert, Stephan - Sobotka
Walczak, Gregor - Grudzielec
Bigos, Franz - Gorzno
Majchrzak, Anton - Borucin
Wronecki, Thomas - Pleschen
Musiol, Anton - Jedlec
Henoch, Louis - Pleschen
Kupczyk, Peter - Bronischewitz
Frenzel, Josef - Brzezie
Kazmierczak, Michael - Taczanow
Müller, Wilhelm Ernst - Gutehoffnung
Chojnacki, Ladislaus - Pleschen
Wasielewski, Anton - Sobotka
Doczekalski, Johann - Grudzielec
Tokarski, Valentin -Brzezie
Kubicki, Anton - Borucin
Golembiewski, Michael -Pleschen
Filipiak, Vincent - Rzegocin
Komorski, Anton - Pleschen
Derwich, Franz - Zawidowitz
Kuszkowski, Franz - Grudzielec
Stasiak, Michael - Jedlec
Krawczyk, Michael - Pacanowitz
Pawlowski, Bruno - Pleschen
Müller, Carl Wilhelm - Rothendorf
Peziak, Casper - Czermin
Szyszka, Anton - Pleschen
Sobczak, Ludwig - Karminek
Twardowski, Valentin - Kucharki
Tomczak, Ignatz - Jedlec
Grygiel, Anton - Grodzisko
Zbanyszek, Ignatz - Sobotka
Lewicki, Johann - Borowiec
Wasielewski, Ignatz - Tursko
Orczykowski, Stefan - Rzegocin
Wawrocki, Anton - Grudzielec
Ryfa, Felix - Borowiec
Wendland, Franz Xaver - Kotowiecko
Biesiada, Josef - Popowek
Wojtczak, Josef - Kotowiecko
Szymanski, Stefan Ludwig - Goluchow
Kostujak, Roch - Ciesle
Fotorek, Johann - Tursko
Kubacki, Franz - Skrypno
Kostujak, Ignatz - Tursko
Mentzen, Ludwig - Pirschütz
Michalak, Andreas - Eulendorf
Marciniak, Adalbert - Josefine
Kaczor, Georg - Karmin
Elsner, Stanislaus - Borowiec
Melka, Michael - Tursko
Staszak, Josef - Tursko
Ryfa, Peter - Sobotka
Ogrodowczyk, Thomas - Wieczyn
Slowinski, Wazlaw - Zawidowitz
Ogrodowicz, Stanislaus - Pleschen
Sroczynski, Kasimir - Pleschen
Zych, Franz . Karmin
Staszak, Wladislaus - Kotarby
Adamczak, Peter - Gutow
Patalas, Ignatz - Pieruszyce
Kordon, August Marzell - Droschew
Wojcieszak, Michael -Tursko
Mielzarek, Johann - Tursko
Cietzniak, Victor - Leng
Spalony, Michael - Kuczkow
Przywarciak,, Roch - Goluchow
Wozniak, Gregor - Wieczyn
Gabriel, Friedrich Wilhelm - Pleschen
Kantczak, Martin - Louisenhof
Janczak, Josef - Prokopow
Walendowski, Franz - Sinnig
Borkowski, Paul - Grodzisko
Gurkowski, Thomas - Zbyki
Lieb, Hermann - Malinie
Jurgawczynski, Wladislaus - Karmin
Kozminski, Carsper - Pleschen
Wasiewicz, Franz Xaver - Pleschen
Mocek, Josef - Czarnuszka
Glapa, Adalbert - Kajew
Baranski, Marek - Rzegocin
Mohr, Oskar Hugo - Neudorf
Kielbasa, Jacob - Zbyki
Sprick, Franz - Strzydzew
Brengnot, Franzois Charles - Goluchow
Kluczyk, Franz - Sobotka
Wawrzyniak, Valentin - Kobylka-Mühle
Haak, Arthur - Pleschen
Hajny, Josef - Kuczkow
Zawieja, Ludwig - Karminek
Walesiak, Nicodem - Pleschen
Szymoniak, Johann - Goluchow
Bautz, Julius Hermann - Ludwina
Jezierski, Anton - Pleschen
Szyszka, Franz - Gutow
Moczynski, Stanislaus - Marynin
Kaleta, Johann - Bogwidz
Blandzi, Ignatz - Karmin
Kersting, Anton Josef - Pirschütz
Przybylski, Wladislaus - Pleschen
Grzelak, Michael - Bismarksdorf
Orlowski, Michael - Louisenhof
Wawrzyniak, Stanislaus - Czerminek
Jamrozik, Andreas - Sowina
Makowiecki, Anton - Kuczkow
Konieczny, Josef - Zawidowitz
Kostrzweski, Ignatz - Pleschen
Osowski, Franz - Pleschen
Bocianski, Paul - Brzezie
Owczarek, Josef - Kajew
Zymelka, Josef - Karmin
Soltisiak, Johann - Tursko
Cichewicz, Wladislaus - Lodz
Krysztofiak, Stanislaus - Piekarzew
Spiecker, Heinrich - Strielau
Herud. Theophil - Droschew
Szypulski, Wojciech - Grudzielec Hauland
Pasternak, Johann - Popowek
Hübel, August - Sobotka
Piontlowski, Otto - Malinie
Bieda, Kasimir - Pleschen
Mackowiak, Marin - Pleschen
Konk, Thomas - Baranowek
Wojcieszak, Johann - Goluchow
Bestry, Ignatz - Klein Galonski
Wasielewski, Michael - Macew
Kowalski, Josef - Sobotka
Berner, Franz - Pleschen
Eder, Paul Otto - Eulendorf
Jungmann, Bruno - Pleschen
Wronecki, Josef - Kempa Krug
Sobczak, Thomas - Tursko
Garsztka, Vinzent - Zawidowitz
Neumeister, Emil Ernst - Lenartowitz
Hülsen, August - Pleschen


Pleschener Kreisblatt: Amtliches Publicationsblatt fuer den Kreis Pleschen
Beilage

_________________
Pozdrawiam
------------------------------------


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 maja 2020, 17:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sty 2012, 17:07
Posty: 265
Lokalizacja: Wrocław
Henry, czy są też listy późniejszych roczników?

_________________
Pozdrawiam :)
Jadwiga Kaleta (Kaletka)

Szukam: Kaletkowie ( Graniczki, Kuźnia) ; Rogaccy (Kuźnia); Lisieccy(Kuźnia);Skowrońscy(Zawidowice); Kaletowie (Marszew, Lutynia, Pleszew); Tworek ( Koźmin, Zakrzew);


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 maja 2020, 21:01 
Offline

Dołączył(a): 12 maja 2012, 15:48
Posty: 280
Lokalizacja: Trójmiasto
Bardzo dziękuję Henry,znalazłem wielu obiecujących dalszych krewnych i powinowatych do zbadania pokrewieństwa i powinowactwa
z konkretnymi osobami.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 maja 2020, 18:38 
Offline

Dołączył(a): 04 kwi 2014, 10:33
Posty: 1001
witam jagodziak60,
do tej pory nic nie znalazłem...
za to inne na pocieszenie

Słupsk/Stolp
https://www.stolp.de/garnison/articles/ ... isten.html
Eulau (Iława)
https://www.genealogie-tagebuch.de/wp-c ... sblatt.pdf
Militärpflichtige str.74 do 78
Preußisch Eulausches Kreisblatt Nr.12
18.Juli 1855
https://www.genealogie-tagebuch.de/wp-c ... sblatt.pdf
Preußische Eylauer Kreisblatt 1870 Nr.12
14.Juni 1870
Militärpflichtige Liste A - strona 181 do 183

_________________
Pozdrawiam
------------------------------------


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 maja 2020, 23:21 
Offline

Dołączył(a): 12 maja 2012, 15:48
Posty: 280
Lokalizacja: Trójmiasto
Henry,
Jeżeli podałeś informacje o listach z Pomorza i Prus Wschodnich to, czy może zechciałbyś uprzejmie zorientować się, czy istnieją listy z Preussisch Holland (Pasłęka) i Marienwerder(Kwidzyna)?

Odnośnie Eylau,to wydaje mi się, że były chyba dwie,Preussich Eylau,ta z "Pana Tadeusza":-),obecnie-na terenie Obwodu Kaliningradzkiego oraz - Deutsch Eylau, czyli obecna Iława,czy to prawda?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 maja 2020, 07:34 
Offline

Dołączył(a): 04 kwi 2014, 10:33
Posty: 1001
witam,

Kreis Preußisch Eylau...patrz DOWNLOAD - masz do czytania prawie 400 stron gazety
https://www.tharauvillage.de/kreis-preu ... sch-eylau/

cytuja:Deutsch Eylau, czyli obecna Iława,czy to prawda - tak.
Iława Pruska - obecnie-na terenie Obwodu Kaliningradzkiego - Bagrationowsk

_________________
Pozdrawiam
------------------------------------


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 maja 2020, 16:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sty 2012, 17:07
Posty: 265
Lokalizacja: Wrocław
henry napisał(a):
witam jagodziak60,
do tej pory nic nie znalazłem...
za to inne na pocieszenie

Słupsk/Stolp
https://www.stolp.de/garnison/articles/ ... isten.html
Eulau (Iława)
https://www.genealogie-tagebuch.de/wp-c ... sblatt.pdf
Militärpflichtige str.74 do 78
Preußisch Eulausches Kreisblatt Nr.12
18.Juli 1855
https://www.genealogie-tagebuch.de/wp-c ... sblatt.pdf
Preußische Eylauer Kreisblatt 1870 Nr.12
14.Juni 1870
Militärpflichtige Liste A - strona 181 do 183



Witaj Henry, dziękuję za pocieszenia... przejrzałam i trochę się nauczyłam...zawsze dobre i to, niestety nic mojego, ale cierpliwie czekam...może kiedyś coś się trafi.
Pozdrawiam

_________________
Pozdrawiam :)
Jadwiga Kaleta (Kaletka)

Szukam: Kaletkowie ( Graniczki, Kuźnia) ; Rogaccy (Kuźnia); Lisieccy(Kuźnia);Skowrońscy(Zawidowice); Kaletowie (Marszew, Lutynia, Pleszew); Tworek ( Koźmin, Zakrzew);


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL