Wielkopolskie Towarzystwo Genealogiczne GNIAZDO

Forum dyskusyjne WTG GNIAZDO
Teraz jest 19 kwi 2024, 07:08

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 07 lis 2020, 11:27 
Offline

Dołączył(a): 04 maja 2020, 20:04
Posty: 125
Witam!

Od dłuższego czasu, bezskutecznie staram się odnaleźć akt zgonu moich 3xpradziadków Michała Boberskiego (ur. 19 września 1841 w Pierwoszewie; syna Jakuba Boberskiego i Apolonii z domu Kryszkowiak) i Marianny z domu Rybarczyk (ur. około 1836 roku; rodziców nie znam).
Poszukiwanie dokumentacji sprawia mi wiele problemów, mimo że przejrzałem parafialne metryki z Biezdrowa wzdłuż i wszerz, to jednak nie potrafię odnaleźć aktów ich zgonu. Z informacji jakie udało mi się ustalić to data ślubu Michała i Marianny tj. 10 września 1862 rok w Biezdrowie. Niestety w akcie nie podano rodziców.
Co ciekawe w akcie ślubu (nr 27) syna Michała i Marianny tj. Józefa Boberskiego z 1885 roku, przy imionach rodziców pana młodego pojawia się znak krzyża. https://ibb.co/6J0Y4nB

Wychodzi więc na to, że Michał i Marianna w 1885 roku już nie żyją. Jednak przeglądając parafialne księgi zgonów z lat 1840-1890 nigdzie ich nie znalazłem.

Będę wdzięczny za pomoc!

Pozdrawiam,
Andrzej


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 117 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL